Maharaja: Palace Building in India – ANG, CZ pravidla

Kód: 2314
Neohodnoceno
1 090 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Desková hra pro dva až pět hráčů s prvky ovládání oblasti a současným výběrem akcí. Během hry hráči hrají různé role a cestují z města do města v Indii. Jejich architekti staví paláce a domy pro maharadju. Stavba paláce je samozřejmě drahá. Proto je důležité vydělat ve městech dost peněz....

Detailní informace

Detailní popis produktu


Desková hra pro dva až pět hráčů s prvky ovládání oblasti a současným výběrem akcí. Během hry hráči hrají různé role a cestují z města do města v Indii. Jejich architekti staví paláce a domy pro maharadju.

Stavba paláce je samozřejmě drahá. Proto je důležité vydělat ve městech dost peněz. Vítězem je první hráč, který postaví sedm paláců.

Hráči si vyberou své akce současně, ale odhalí je a vyřeší je postupně. Akce zahrnují generování peněz, stavbu domů nebo paláců, manipulaci s Maharajaho pohyby nebo výběr nových architektů (každý architekt má jedinečnou sílu, ale silnější přicházejí dále v pořadí tahů).

Na konci každého kola Maharaja vyhodnotí město, ve kterém se momentálně nachází, podle počtu budov a hráči podle toho dostávají peníze. Poté se přestěhuje do nového města.

Kromě základní hry obsahuje brožura pravidel dvě pokročilé verze.

 

Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 90 min

Nová.
Ke hře je možné stáhnout CZ pravidla a polepky karet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: