Mage Wars: Academy – ANG

Kód: 2308
Neohodnoceno
859 Kč –18 %
Mage Wars: Academy – ANG
859 Kč –18 % 699 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vítejte v akademii Mage Wars®! Dosáhli jste vrcholu svého studia jako „Mága ve výcviku“ a nyní jste připraveni čelit jiným studentům, studentům zcela jiné školy a ideologie! Jak se vaše bitvy ukážou? Vaše akce určí, kdo je vítěz … a kdo ochutná hořkost porážky! Akademie Mage Wars® představuje zcela novou,...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Vítejte v akademii Mage Wars®! Dosáhli jste vrcholu svého studia jako „Mága ve výcviku“ a nyní jste připraveni čelit jiným studentům, studentům zcela jiné školy a ideologie! Jak se vaše bitvy ukážou? Vaše akce určí, kdo je vítěz … a kdo ochutná hořkost porážky!

Akademie Mage Wars® představuje zcela novou, samostatnou hru ze vzrušujícího prostředí Mage Wars® v Etherii. Podobně jako Mage Wars® Arena se hráči ujímají role v duelu Mágů, kteří se pokoušejí použít svůj mazaný, vtipný a taktický postup, aby porazili svého soupeře tím, aby snížili jeho život na nulu. Akademie se zcela liší od arény. Hraje se bez hrací plochy, v mnohem rychlejším čase (rozsah zápasů od 20 do 30 minut) a přesto nabízí strategické možnosti, taktický boj a vzrušující hru! Nastavení hry Mage Wars® Academy je velmi rychlé a jednoduché. Hráči najdou místo pro hraní, které jim umožní sedět naproti sobě, vyberou Mágy ze svých kouzelníků, spolu s jejich kartami schopností, pak použijí poskytnutý sledovač stavu spindown k nastavení jejich počátečního života a many. Hráči si hodí pro iniciativu a zápas začíná. Zatímco mnoho fanoušků Mage Wars® bude obeznámeno s hraním na velké aréně, akademie se koná v jediné zóně, bez pohybu a bez úniku!

 

Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 30 min


Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: