Lighthouse Run - ANG

Kód: 2271
Neohodnoceno
799 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Ve hře Lighthouse Run ovládáte pět plachetnic, které závodí podél pobřeží od majáku k majáku. Bohužel společnost majáků nemá dostatek zaměstnanců, na obsluhu šesti majáků jsou pouze tři pracovníci. Aby toho nebylo málo, blíží se k pobřeží bouře. Musíte se postarat o to, které tři majáky budou v danou chvíli...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Ve hře Lighthouse Run ovládáte pět plachetnic, které závodí podél pobřeží od majáku k majáku. Bohužel společnost majáků nemá dostatek zaměstnanců, na obsluhu šesti majáků jsou pouze tři pracovníci. Aby toho nebylo málo, blíží se k pobřeží bouře. Musíte se postarat o to, které tři majáky budou v danou chvíli zapnuty, aby se plachetnice mohly pohybovat. Některé pohyby pomohou všem hráčům, zatímco jiné pomohou pouze vám. Jak daleko se vám podaří dostat své plachetnice, než vás bouře zastihne?

Podrobněji: Každý hráč má k dispozici stejný balíček čtrnácti karet. Hra se hraje na dvanáct kol a v každém kole má hráč na ruce tři karty. V každém tahu hráč zahraje kartu, aby přemístil několik lodí, některé vlastní a některé patřící ostatním hráčům. Karty také upravují, které majáky svítí, a lodě se mohou pohybovat pouze v případě, že maják, ke kterému se blíží, svítí. Na konci každého kola se bouře přiblíží k lodím na hrací desce. Všechny lodě, které bouře zastihne, vypadávají ze hry a získávají body za poslední maják, který minuly. Hra končí, když bouře na konci dvanáctého kola dosáhne přístavu. Hráči sečtou body získané za jednotlivé lodě a nejvyšší součet vyhrává.
 

Počet hráčů: 2 - 4

Věková skupina: 8+

Doba hraní: 25 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Současnost
Doba hraní: 25 min
Počet hráčů: 2 - 4
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: