LeXEso Máš na to hlavu?

Kód: 2268
Neohodnoceno
89 Kč –43 %
LeXEso Máš na to hlavu?
89 Kč –43 % 50 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
„Takže co máme hledat? Hmm, sloveso o přesně třech samohláskách a nesmí v něm být „I,Í“?“ Lexeso je slovní hra, při které se na stůl vyskládá čtverec z písmen (na kartách) a z těchto písmen se skládá slovo podle konkrétního zadání na druhé straně karet. Všichni hráči hledají současně a...

Detailní informace

Detailní popis produktu


„Takže co máme hledat? Hmm, sloveso o přesně třech samohláskách a nesmí v něm být „I,Í“?“

Lexeso je slovní hra, při které se na stůl vyskládá čtverec z písmen (na kartách) a z těchto písmen se skládá slovo podle konkrétního zadání na druhé straně karet.

Všichni hráči hledají současně a body získává ten, kdo nalezne slovo vyhovující zadání jako první. Podle toho, z jak „složitých“ písmen jej vytvořil, získá body (podobně jako ve Scrabble). Použitá písmena se odstraní a nahradí novými z hromádky. Jakmile hromádka písmen dojde a hráči již nejsou schopni vytvořit slovo podle aktuálního zadání, hra končí a vítězí hráč s nejvíce body.

Kromě hlavní instrukce (infinitiv/křestní jméno/slovo o 6 a více písmenech) hru obohacují speciální instrukce, které například násobí získaný počet bodů v daném kole, nebo omezují výběr písmenek (třeba že nelze při hledání použít v tomto kole písmeno „E“).

Počet hráčů: 2 – 20
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 40 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 40 min
Počet hráčů: 2 – 20
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: