Leo musí ke kadeřníkovi

Kód: 2262
Neohodnoceno
599 Kč –15 %
Leo musí ke kadeřníkovi
599 Kč –15 % 509 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Lev jménem Leo se rozhodl vyrazit ke kadeřníkovi, protože mu jeho hříva už přerůstá přes hlavu a sotva vidí na cestu. Leo má spoustu kamarádů, které cestou ke kadeřníkovi může potkat a zdržet se s nimi povídáním. Nejradši si povídá s lvicí Elsou, se kterou vydrží povídat i 5 hodin....

Detailní informace

Detailní popis produktu


Lev jménem Leo se rozhodl vyrazit ke kadeřníkovi, protože mu jeho hříva už přerůstá přes hlavu a sotva vidí na cestu. Leo má spoustu kamarádů, které cestou ke kadeřníkovi může potkat a zdržet se s nimi povídáním. Nejradši si povídá s lvicí Elsou, se kterou vydrží povídat i 5 hodin. Dokážete Lea dovézt do kadeřnického salónu dříve, než kadeřník Bonobo svůj salón zavře?

Leo je roztomilá kooperativní hra pro celou rodinu, ve které se hráči snaží společně Leovi naplánovat cestu ke kadeřníkovi tak, aby tam stihl dojít před zavírací hodinou kadeřnického salónu. Abyste zvítězili, budete potřebovat dobrou paměť, dokonalou spolupráci a bezvadné plánování. Hra byla nominována na hru roku v Německu v kategorii pro děti (Spiel des Jahres 2016).

Hra obsahuje: 30 destiček cesty, 20 hracích karet, startovní destičku, cílovou destičku, 5 kousků puzzle, destičku hodin, dřevěnou figurku Lea, patent na připevnění ručičky k hodinám a pravidla.


Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 6+
Doba hraní: 30 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2 - 5
Věková skupina: 6+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: