Lascaux – lov bez oštěpu

Kód: 2249
Neohodnoceno
599 Kč –50 %
Lascaux – lov bez oštěpu
599 Kč –50 % 299 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Tato vtipná a svižná hra se stala populární nejen mezi zkušenými hráči, ale díky jednoduchým pravidlům se stala i oblíbeným dárkem pro nejširší zájemce o moderní společenské hry. Jistě k tomu přispělo i atraktivní velké balení a výbava nejen kartami, ale i kameny a žetony. Hráči se snaží získat většinu...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Tato vtipná a svižná hra se stala populární nejen mezi zkušenými hráči, ale díky jednoduchým pravidlům se stala i oblíbeným dárkem pro nejširší zájemce o moderní společenské hry. Jistě k tomu přispělo i atraktivní velké balení a výbava nejen kartami, ale i kameny a žetony.
Hráči se snaží získat většinu karet od jednotlivých zvířat. Čím lépe dokážete předvídat reakce soupeřů a chytře používat své kameny, a čím více druhů zvířat získáte, tím máte větší šanci na úspěch.
Roku 1940 čtyři mladí lidé objevili v Lascaux, v jihozápadní Francii, komplex jeskyní. Tyto jeskyně se staly proslulé díky svým nástěnným malbám velkých zvířat žijících zde v dávných dobách. Kresby realisticky zobrazují zvířata, která nám jsou známá z nálezů zkamenělin. Dnes tyto výtvory datujeme do dob mladšího paleolitu někdy mezi 17 000 a 13 000 lety před Kristem.
A právě tímto prostředím je inspirována tato svižná hra s jednoduchými pravidly.

 

Počet hráčů: 3-5
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 25 min

Nová, pouze rozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávnověk
Doba hraní: 25 min
Počet hráčů: 3-5
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: