Lancelot - ANG

Kód: 2248
Neohodnoceno
699 Kč –28 %
Lancelot - ANG
699 Kč –28 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Na dvoře krále Artuše jste rytíři, kteří prokazují svou individuální statečnost hrdinskými činy, vydávají se na výpravu za grálem a získávají rytířské ctnosti... Cíl? Být zvolen prvním rytířem - Lancelotem - tím, kdo ukradne srdce královny Guinevery.Budete cestovat po zemích starověké Británie, dvořit se dámám a porážet nepřátelské rytíře, abyste...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Na dvoře krále Artuše jste rytíři, kteří prokazují svou individuální statečnost hrdinskými činy, vydávají se na výpravu za grálem a získávají rytířské ctnosti... Cíl? Být zvolen prvním rytířem - Lancelotem - tím, kdo ukradne srdce královny Guinevery.

Budete cestovat po zemích starověké Británie, dvořit se dámám a porážet nepřátelské rytíře, abyste získali Rytířské ctnosti. Budete procházet dalšími cestami a plnit úkoly. Setkáte se s Jezerní paní a ta vám za odměnu daruje legendární meč Excalibur. A Excalibur vás ochrání, protože i když Merlin může být vaším spojencem, vaším skutečným nepřítelem bude Morgana!

Figurky můžete posouvat svým vlastním tempem, ale nezůstávejte příliš pozadu, protože ostatní vám mohou sebrat potřebné zdroje. Vítěz se bude jmenovat Lancelot.


Počet hráčů: 2 – 4

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 60 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: