Lancaster – ANG, CZ pravidla

Kód: 2246
Neohodnoceno
999 Kč –20 %
Lancaster – ANG, CZ pravidla
999 Kč –20 % 799 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Píše se rok 1413 a Jindřich V. z rodu Lancasterů se stává z Boží vůle, králem anglickým, dědicem a vládcem království francouzského a pánem irský. Jindřich nastupuje s ambiciózním plánem – sjednotit Anglii a spojit anglickou a francouzskou korunu. HraLancaster je založena na principech umisťování „dělníků“ (v tomto případě rytířů),...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Píše se rok 1413 a Jindřich V. z rodu Lancasterů se stává z Boží vůle, králem anglickým, dědicem a vládcem království francouzského a pánem irský. Jindřich nastupuje s ambiciózním plánem – sjednotit Anglii a spojit anglickou a francouzskou korunu.

HraLancaster je založena na principech umisťování „dělníků“ (v tomto případě rytířů), ovládání území a hlasování.

Role hráčů

Hráči představují významné šlechtické rody, které se snaží získat co největší moc a stát se tak nejsilnějším spojencem nového krále a tím i nejvýznamnějším anglickým lordem. Hráči získávají během hry tzv. body moci, které na konci rozhodnou o vítězi hry. Důležitým, prvkem ve hře jsou rytíři, kteří mohou mít sílu od 1 po 4. Čím silnější tím, samozřejmě lepší.

Klíčovým prvkem jsou odměny (rewards). Ty hráč získává v průběhu hry a představují určité bonusy v podobě bodů moci, dalších rytířů, šlechticů, panošů, zlata (platino ve hře) apod.

 

Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 60 min

Nová. Hra je jazykově nezávislá.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: