Kvedlalové z Kvedlinburku: Alchymici

Kód: 2197
Neohodnoceno
649 Kč –14 %
Kvedlalové z Kvedlinburku: Alchymici
649 Kč –14 % 552 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Věhlas kvedlalů z Kvedlinburku dávno překročil hranice města. Jejich léčitelské umění je stejnou měrou známé chvalně i nechvalně.Pacienti s nejrůznějšími chorobami – často i exotickými – se sbíhají zblízka i zdáli, aby se nechali „odborně“ ošetřit. Kuří oka, roztodivné hrby či vampýrismus (nezřídka chybně diagnostikovaný jako polymorfní lumo-dermatóza) jsou jen...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Věhlas kvedlalů z Kvedlinburku dávno překročil hranice města. Jejich léčitelské umění je stejnou měrou známé chvalně i nechvalně.
Pacienti s nejrůznějšími chorobami – často i exotickými – se sbíhají zblízka i zdáli, aby se nechali „odborně“ ošetřit. Kuří oka, roztodivné hrby či vampýrismus (nezřídka chybně diagnostikovaný jako polymorfní lumo-dermatóza) jsou jen některé z těchto neduhů. Tady už je zapotřebí odborníků na slovo vzatých – kvedlinburští alchymici se chopí těch nejtěžších případů. S křivulí pokroucenou dle nejmodernějších vědeckých poznatků destilují tajemné esence, aby trpícím ulevili.

Destilací esencí získáte okamžité bonusy i výhody do dalšího průběhu partie. Kromě toho obsahuje toto rozšíření 20 nových karet jasnozření, dvě nové knihy i sadu žetonů čertova kvítí a také náhradní bílé žetony sanytru, pokud ty vaše již nesou známky mnoha partií.

Jedná se o rozšíření ke hře Kvedlalové z Kvedlinburku.


Počet hráčů: 2 – 5

Věková skupina: 10+

Doba hraní: 45 min


Nová, nerozbalená.
Jedná se o rozšíření ke hře Kvedlalové z Kvedlinburku.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 45 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: