Khronos – ANG , CZ pravidla

Kód: 2110
Neohodnoceno
1 399 Kč –64 %
Khronos – ANG , CZ pravidla
1 399 Kč –64 % 500 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Ve hře Khronos ovládá každý hráč dva hrdiny, kteří mohou cestovat v čase. Jednotlivé věky, mezi kterými cestují, se nazívají Might (Síla), Faith (Víra) a Reason (Rozum). Snaží se stavěním vojenských, náboženských a občanských budov získat převahu v jednotlivých věcích a tím získat i největší bohatství, které ve hře Khronos...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Ve hře Khronos ovládá každý hráč dva hrdiny, kteří mohou cestovat v čase. Jednotlivé věky, mezi kterými cestují, se nazívají Might (Síla), Faith (Víra) a Reason (Rozum). Snaží se stavěním vojenských, náboženských a občanských budov získat převahu v jednotlivých věcích a tím získat i největší bohatství, které ve hře Khronos představuje měna Ecu.

Při samotné hře se hráči střídají v tazích a snaží se během pevně daných sedmi kol stavět/renovovat/osidlovat jednotlivé budovy na herním plánu. Na začátku tahu si doberou čtyři karty a s každým hrdinou mohou dvě odehrát, ale vždy pouze ve věku, ve kterém se daný hrdina právě nachází. Přesun hrdiny mezi věky lze provést po zaplacení jednoho Ecu.

Ve věku Might se hráči snaží mít nejprestižnejší vojenskou budovu (poté inkasují Ecu za občanské budovy), ve věku Faith obdobně, ale snaží se mít nejprestižnejší náboženskou budovu a nakonec ve věku Reason se snaží mít nejvíce obydlené osady a renovované ruiny.

Aby to nebylo tak jednoduché, stavba budovy v jednom věku může mít (a velmi často i má) vliv na budovy ve věku následujícím a způsobují trhliny v časoprostoru.

Hra končí po dohrání sedmého kola a vítězem se stává hráč s nejvíce Ecu na kontě.

 

Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 90 min

Bazar.
Hra je v ANG s CZ pravidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazar
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2-5
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: