Kartografové: Hrdinové

Kód: 2079
Neohodnoceno
549 Kč –15 %
Kartografové: Hrdinové
549 Kč –15 % 466 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Kartografové Hrdinové jsou samostatně hratelnou hrou i rozšířením původní hry Kartografové, se kterou se dají kombinovat. Základní hratelnost zůstavá v zásadě totožná; kromě nového bločku mapových podkladů jsou přidány dva nové mechanismy:4 karty přepadení: Oproti kartám ze základních Kartografů přidávají efekty navíc (např. zisk mincí při obklíčení terénu s nestvůrami).4...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Kartografové Hrdinové jsou samostatně hratelnou hrou i rozšířením původní hry Kartografové, se kterou se dají kombinovat. Základní hratelnost zůstavá v zásadě totožná; kromě nového bločku mapových podkladů jsou přidány dva nové mechanismy:

  • 4 karty přepadení: Oproti kartám ze základních Kartografů přidávají efekty navíc (např. zisk mincí při obklíčení terénu s nestvůrami).
  • 4 karty hrdinů: Umožňují zakreslit pole 1×1 s hrdinou, který dokáže trvale odstranit určitý počet sousedních dílků terénu včetně nestvůr (odstraněný terén se považuje za vyplněný, ale nemá žádný typ). 

Níže jsou uvedeny rozdíly a možnosti kombinování karet s původními Kartografy:

  • Nové mapy: Lze použít libovolnou mapu, všichni hráči však musí mít stejný podklad.
  • Karty ročních období: Lze použít libovolný set karet (v Hrdinech trvá léto 7 čas. jednotek, jinak jsou sety identické).
  • Karty průzkumu: Lze použít libovolný set, je však zakázáno sety vzájemně míchat či různě kombinovat.
  • Karty přepadení: Lze použít libovolný set či karty přepadení smíchat dohromady - stále však platí, že pro každé období se přidává pouze jedna karta přepadení.
  • Karty hrdinů: Mohou i nemusí být použiti bez ohledu na to, jaký set karet průzkumu byl použit.
  • Bodovací karty: Lze použít libovolný set či karty smíchat dohromady – stále však platí, že se pro každý výnos používá právě jedna karta daného typu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Středověk
Doba hraní: 45 min
Počet hráčů: 1 – 99
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: