K’uh Nah – ANG

Kód: 2234
Neohodnoceno
499 Kč –40 %
K’uh Nah – ANG
499 Kč –40 % 299 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
K'uh Nah (maysky "božský dům") je rychlá hra, ve které se hráči snaží postavit co nejdokonalejší pyramidu tím, že se vyhýbají blokům, které nechtějí, a získávají ty, které chtějí! Buďte opatrní, protože vždy musíte umístit lehčí blok na těžší blok, pokud se vám nepodaří sladit ikony. Hráč, který postaví nejlépe...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

K'uh Nah (maysky "božský dům") je rychlá hra, ve které se hráči snaží postavit co nejdokonalejší pyramidu tím, že se vyhýbají blokům, které nechtějí, a získávají ty, které chtějí! Buďte opatrní, protože vždy musíte umístit lehčí blok na těžší blok, pokud se vám nepodaří sladit ikony. Hráč, který postaví nejlépe navrženou pyramidu, která vydrží věky, vyhrává hru!

Každá karta má dvě ikony a číslo. Ty je možné získat a umístit do své pyramidy. Pokud se vám nelíbí žádná z dostupných karet, musíte na jednu z nich položit nefritový žeton; pokud nemáte žádné nefritové žetony, musíte si kartu vzít.

Na konci hry získáte hodnotu svých karet, které nepodporují jiné karty, sníženou o nefritové žetony, které vám zbyly. Vyhrává hráč s nejmenším počtem bodů.


Počet hráčů: 2 - 6

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 20 min


ANG verze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 20 min
Počet hráčů: 2 - 6
Věková skupina: 14+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: