InBetween – ANG, CZ pravidla

Kód: 1998
Neohodnoceno
649 Kč –7 %
InBetween – ANG, CZ pravidla
649 Kč –7 % 599 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
InBetween je hra pro dva hráče, kteří v ní budou spolu soupeřit o obyvatele městečka Upsideville, které je rozpolceno mezi dimenzí lidskou a pekelnou. Jeden z vás bude chtít městečko uchránit, zatímco druhý zase pozřít. Během hry InBetween se hráč za příšery snaží pozřít obyvatele městečka Upsideville tím, že je...

Detailní informace

Detailní popis produktu


InBetween je hra pro dva hráče, kteří v ní budou spolu soupeřit o obyvatele městečka Upsideville, které je rozpolceno mezi dimenzí lidskou a pekelnou. Jeden z vás bude chtít městečko uchránit, zatímco druhý zase pozřít.

Během hry InBetween se hráč za příšery snaží pozřít obyvatele městečka Upsideville tím, že je zanese hlouběji do své domovské dimenze, zatímco hráč za město se zase pokouší své obyvatele zachránit a udržet v dimenzi lidské a to dokud nebudou úplně spaseni od destruktivních vlivů příšer. Hráči se zde střídají v kolech, během kterých hrají karty a využívají schopnosti, které přivedou postavy blíže právě jejich dimenzi. Zároveň se pokouší i zvýšit u daných postav vědomí o existenci svého protivníka, aby postava pak spustila svoji speciální schopnost, kterou je možné využít jen jednou za hru a která může rapidně změnit výsledek hry. Ve hře InBetween lze zvítězit několika způsoby – hráč může buď zvítězit tím, že stáhne určitý počet postav do své dimenze či zvýší jejich povědomí o protihráči na maximální možnou úroveň.

Osud městečka Upsideville je v rukou hráčů. Podaří se městu a s ním i jeho obyvatelům zvítězit v tomto boji a stát se tak opět mírumilovným místem na zemi nebo zvítězí síly temnot a v jeho uličkách se budou potulovat hrozivé stvůry?

 

 

Hra je v angličtině.

 

Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 40 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v angličtině s CZ pravidly ze ZH.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horror
Doba hraní: 40 min
Počet hráčů: 2 - 2
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: