Ilios – ANG/DE

Kód: 1988
Neohodnoceno
699 Kč –28 %
Ilios – ANG/DE
699 Kč –28 % 499 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Váš osud leží ve vašich rukou, když stojíte před starobylým městem Troy, známým starověkým Řekům jako Ilios. Útok, nájezd, obklopení a obrana v kampaních mezi Řeky a Trojany nalezenými v Homerově epickém příběhu „Iliad“. V ILIOS: Battle for Troy se 2 až 4 hráči střídají s nasazením válečkových dlaždic s...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Váš osud leží ve vašich rukou, když stojíte před starobylým městem Troy, známým starověkým Řekům jako Ilios. Útok, nájezd, obklopení a obrana v kampaních mezi Řeky a Trojany nalezenými v Homerově epickém příběhu „Iliad“.

V ILIOS: Battle for Troy se 2 až 4 hráči střídají s nasazením válečkových dlaždic s bílými paprsky představujícími kopí a meče a jejich směry útoku. Když hráč zaútočí na dlaždici válečníka, umístí disk své barvy, aby ji obsadil. Dlaždice Warrior jsou v průběhu hry obsazeny různými hráči, dokud není dlaždice kompletně obklopena. Poté se vyjme z hrací plochy a přidá se k lupu hráče, který ji zabírá. Při jedné hře může být obklopeno více dlaždic a obklopené dlaždice mohou být obsazeny jinými hráči.

 

 

Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 30 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v němčině a angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: