Humboldt's Great Voyage – ANG, DE, FR, NL

Kód: 1977
Neohodnoceno
1 099 Kč –27 %
Humboldt's Great Voyage – ANG, DE, FR, NL
1 099 Kč –27 % 799 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
V 19. století byl Alexander von Humboldt považován za druhého Kolumba. Jeho první velká objevitelská cesta do Ameriky a napříč Amerikou ho zavedla z amazonské džungle až do Bílého domu. Poznatky, které získal, mu nejen otevřely nový pohled na přírodu a její vztahy, ale také z Humboldta udělaly vedle Napoleona...

Detailní informace

Detailní popis produktu


V 19. století byl Alexander von Humboldt považován za druhého Kolumba. Jeho první velká objevitelská cesta do Ameriky a napříč Amerikou ho zavedla z amazonské džungle až do Bílého domu. Poznatky, které získal, mu nejen otevřely nový pohled na přírodu a její vztahy, ale také z Humboldta udělaly vedle Napoleona nejslavnějšího muže své doby.

Měření světa však pokračuje: Hráči ve hře Humboldtova velká cesta se jako odvážní mladí vědci vydávají po trase Humboldtovy legendární expedice napříč celým americkým kontinentem. Pomocí principu "mankaly" cestují postupně z jednoho místa na druhé, sbírají nalezené předměty a posílají je vybraným osobnostem po celém světě, aby získané poznatky co nejrychleji zpřístupnili veřejnosti lačné po vědění. Komu se podaří prosadit se mezi uznávanými vědci 19. století a být přijat za přidruženého člena Akademie věd?

 

Hra je v ANG, DE, FR, NL.

Videonávod (ANG):


Počet hráčů: 2-4

Věková skupina: 10+

Doba hraní: 60 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG, DE, FR, NL.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: