Hot Rod Creeps – ANG / DE

Kód: 1925
Neohodnoceno
1 099 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
V této přizpůsobitelné závodní hře je tým Hot Rod Creeps vaším lístkem ke slávě! Každý tým má svůj vlastní balíček karet pohybu a svou vlastní strategii. Přizpůsobte si svůj Hot Rod! Na trase Pit Stop přidejte nový motor, zbraň, Pit Crew nebo sadu kol. Přizpůsobte si své závodní dráhy! Udělejte...

Detailní informace

Detailní popis produktu


V této přizpůsobitelné závodní hře je tým Hot Rod Creeps vaším lístkem ke slávě! Každý tým má svůj vlastní balíček karet pohybu a svou vlastní strategii. Přizpůsobte si svůj Hot Rod! Na trase Pit Stop přidejte nový motor, zbraň, Pit Crew nebo sadu kol. Přizpůsobte si své závodní dráhy! Udělejte z nich jak divoké a šílené, jak chcete, s více než 50 vzájemně propojenými dlaždicemi. Vše, co potřebujete pro závod, na rozdíl od všeho, co jste kdy viděli, je součástí Hot Rod Creeps!

Klíčové vlastnosti
• K dispozici je šest týmů: Epic Battle Wizards, Monster, The Underworld, Food Fighters, Aliens a Rockabilly!
• Vytvořte si vlastní skladbu! Nebezpečné křivky, zastávky, „skok“ a nebezpečí jsou jen některé z desítek skladeb, které vám umožní vytvořit stopu vašich snů … nebo nočních můr!
• Každý Hot Rod má svůj vlastní balíček a svou vlastní jedinečnou strategii. Váš balíček se zdvojnásobil jako váš tank. Došly vám karty a došel vám benzín!
• Hráči mají také přístup k výkonnému, ale často nebezpečnému Nitro balíčku. Blaze stopu na přední straně balení, ale pozor – můžete spálit!
• Přizpůsobte si svůj Hot Rod pomocí karet jako Hrozný křeček Haven, Black Plague Rat-apult, Ketchup Mechanics nebo Clown Car Corner Clingers. Vystřelte své protivníky, když je vyhodíte.

Počet hráčů: 2 – 6
Věková skupina: 15+
Doba hraní: 30 min

Nová, nerozbalená.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2 – 6
Věková skupina: 15+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: