Harry Potter: Rok v Bradavicích

Kód: 1888
Neohodnoceno
1 199 Kč –15 %
Harry Potter: Rok v Bradavicích
1 199 Kč –15 % 1 019 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Vaše studie na škole čar a kouzel v Bradavicích právězačínají!S potěšením vám oznamujeme, že jste byli přijati na školučar a kouzel v Bradavicích. Během své školní docházky se naučíte ovládat...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Vaše studie na škole čar a kouzel v Bradavicích právězačínají!

S potěšením vám oznamujeme, že jste byli přijati na školučar a kouzel v Bradavicích. Během své školní docházky se naučíte ovládat kouzlaa vařit lektvary potřebné k boji proti silám zla. Rovněž se vám dostane nesmírnécti zúčastnit se školního poháru.

 

Abyste ve hře zvítězili, musíte soupeřit se studenty zNebelvíru, Havraspáru, Mrzimoru a Zmijozelu, a získat co nejvíce bodů doškolního poháru. Plňte mise v Bradavicích a blízkém okolí, utkejte se sestudenty v duelech nebo s nepřáteli na kartách misí. Používejte karty kouzel alektvarů, kterými podpoříte svůj útok a obranu. Abyste splnili misi, nasbírejtesprávné žetony, dostaňte se na pole uvedené na kartě mise a bojujte s danýmnepřítelem.

 

Můžete hrát sami, v týmu nebo každý čaroděj sám za sebe!Vžijte se do rolí svých oblíbených hrdinů: Harryho Pottera, Rona, Hermiony,Lenky, Nevilla, Draca, Ginny a Cedrika. Dva scénáře a tři herní varianty vámumožní vybrat si ten nejlepší možný herní zážitek podle věku hráčů, požadovanédélky hry a vašich oblíbených pasáží ze ságy. Celý epický příběh můžete prožítznovu díky třiceti kartám misí, famfrpálovým zápasům a scénáři „Voldemortůvnávrat“. Pomozte Lordu Voldemortovi k návratu v rolích smrtijedů, nebo zničte 7viteálů, pokud hrajete za hrdiny.

 

OBSAH BALENÍ:

• 1 hlavní hrací plán

• 3 vedlejší hrací plány

• 240 karet

• 228 žetonů

• 9 oboustranných karet postav

• 15 kartonových figurek

• 5 kostek

• 1 česká pravidla

 

Počet hráčů: 1 - 8

Věková skupina: 7+

Doba hraní: 30 min

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 1 - 8
Věková skupina: 7+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: