Guild Ball: Kick Off!- ANG

Kód: 1865
Neohodnoceno
1 599 Kč –31 %
Guild Ball: Kick Off!- ANG
1 599 Kč –31 % 1 099 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Vítejte v aréně bojových robotů! Dnes jsme svědky boje neuvěřitelných ocelových gladiátorů na vrcholu letošní sezóny v Robot Fighting League v celé jejich slávě a velkoleposti. Bojoví roboti se shromažďují v aréně a dav se v tomto utkání dožaduje akci s lasery. Operátoři ještě rychle překontrolují hardware a my nečekáme...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Vítejte v aréně bojových robotů! Dnes jsme svědky boje neuvěřitelných ocelových gladiátorů na vrcholu letošní sezóny v Robot Fighting League v celé jejich slávě a velkoleposti. Bojoví roboti se shromažďují v aréně a dav se v tomto utkání dožaduje akci s lasery. Operátoři ještě rychle překontrolují hardware a my nečekáme nic jiného než úplně novou úroveň kybernetické devastace. Nakonec zůstane jen jeden operátor, který bude vládnout aréně… nechť bitva začne!

V prostředí VOLT hraje každý hráč roli operátora řídícího jednoho robota, který vyzývá ostatní hráče. „Programováním“ tří kroků dopředu se hráči snaží předvídat pohyby jiných robotů, snažit se je zničit nebo se pokusit ovládat prostory v aréně, které jim získají body vítězství. VOLT obsahuje snadného výcvikového průvodce, ale také pro zkušené hráče má množství nejrůznějších modulů, aby jejich roboti byli ještě více nemilosrdní a zapálení pro boj.

Přidejte se k hvězdným hráčům Pivovarnického a Zednářského cechu v utkání na mistrovství Suverénních států.

Guild Ball: Kick Off! je desková hra s miniaturami, ve které 2 hráči svádějí krvelačný fotbalový zápas ve světě plném intenzivní akce a vysokých sázek. Pravidla jsou navržena pro hráče všech úrovní dovedností a zkušeností. Guild Ball: Kick Off! provede hráče každým krokem hry, takže se ji snadno naučí.

Balení obsahuje 12 sestavených plastových miniatur, s nimiž se můžete ihned pustit do hraní.

Hra je v angličtině.

 

Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 60 min

Nová, nerozbalená.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 2 hráči
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: