Grand Cru – ANG, CZ pravidla

Kód: 1858
Neohodnoceno
1 899 Kč –36 %
Grand Cru – ANG, CZ pravidla
1 899 Kč –36 % 1 199 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Grand Cru představuje nejlepší místo pro vinaře, aby mohl vyrábět a pěstovat víno. Ale výroba skvělého vína a provozování úspěšné vinice vyžaduje mnohem víc než jen skvělé umístění. Trpělivost, odhodlání a dobré znalosti trhu jsou nezbytné, aby byly ziskové. Jako ambiciózní vinaři se hráči pokoušejí provozovat nové vinice umístěné na...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Grand Cru představuje nejlepší místo pro vinaře, aby mohl vyrábět a pěstovat víno. Ale výroba skvělého vína a provozování úspěšné vinice vyžaduje mnohem víc než jen skvělé umístění. Trpělivost, odhodlání a dobré znalosti trhu jsou nezbytné, aby byly ziskové.

Jako ambiciózní vinaři se hráči pokoušejí provozovat nové vinice umístěné na nejlepších dostupných místech. Stejně jako u mnoha nových podniků je zahájení podnikání velmi obtížné. Při pěstování a provozování svých nových podniků se hráči budou muset spolehnout na půjčky od místní banky. Peníze jsou omezené a moudré investice také pomohou s náklady na podnikání. Je třeba udržovat sklep a vyvážit dlouhodobé strategie s krátkodobými zájmy pro provozování úspěšné vinice. Prozíravé plánování a obratné načasování jsou klíče k úspěchu.

Hra končí, když je první hráč schopen splatit všechny své půjčky. Teprve poté hráči zjistí, který vinař má nejziskovější vinici, aby hru vyhrál.

 

Hra je v angličtině s CZ pravidly.

 

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 90 min

Hra je v ANG s CZ pravidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekonomická
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: