Go Gecko Go! - DE

Kód: 1845
Neohodnoceno
809 Kč –19 %
Go Gecko Go! - DE
809 Kč –19 % 649 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Go Gecko Go! je hra, ve které jde především o to, aby se menší zvířata vršila na větší a zároveň se sledovala výška dalšího mostu, který je třeba odstranit.Každý plavecký tým se skládá z krokodýla, želvy, žáby a gekona - všichni meeplové jsou různě velcí.Aby mohli hráči posunout svá zvířátka,...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Go Gecko Go! je hra, ve které jde především o to, aby se menší zvířata vršila na větší a zároveň se sledovala výška dalšího mostu, který je třeba odstranit.
Každý plavecký tým se skládá z krokodýla, želvy, žáby a gekona - všichni meeplové jsou různě velcí.

Aby mohli hráči posunout svá zvířátka, mají na výběr ze dvou možností: buď přidají ke svému potoku v řece destičku, která posune všechna zvířátka najednou, nebo hodí třemi kostkami a z výsledku pak vyberou kombinaci ikonek. Hráč musí mít na paměti, že větší zvířata mohou těm menším poskytnout jízdu na prasečím hřbetě. Také zvířata, která jsou naskládána příliš vysoko, narazí do mostů, které se klene přes řeku, a budou sražena - ta mohou projít pouze akcí posunutí.

Vítězem se stává hráč, jehož kompletní tým zvířat dorazí do cíle jako první.

Ačkoli se v jádru jedná o závod s hodem na přesun, hráči budou muset učinit spoustu drobných strategických rozhodnutí, aby byli rychlejší než jejich soupeři.


Počet hráčů: 2 - 4

Věková skupina: 6+

Doba hraní: 20 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská
Doba hraní: 20 min
Počet hráčů: 2 - 4
Věková skupina: 6+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: