Gentes – ANG – CZ pravidla

Kód: 1832
Neohodnoceno
1 199 Kč –25 %
Gentes – ANG – CZ pravidla
1 199 Kč –25 % 899 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Nacházíme se ve východním Středomoří v prvním tisíciletí před naším letopočtem. Skupiny lidí utvořili městské státy a prostřednictvím obchodu a dobývání zvyšují svůj význam. Byla to doba, kdy mnoho samostatných království i jedinců našli svůj krátký okamžik slávy. Toto je svět Gentes (rodů), kde hráči vedou svou civilizaci křivolakými cestami...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Nacházíme se ve východním Středomoří v prvním tisíciletí před naším letopočtem. Skupiny lidí utvořili městské státy a prostřednictvím obchodu a dobývání zvyšují svůj význam. Byla to doba, kdy mnoho samostatných království i jedinců našli svůj krátký okamžik slávy. Toto je svět Gentes (rodů), kde hráči vedou svou civilizaci křivolakými cestami a nástrahami dějin, aby se nakonec nesmazatelně zapsali do historie.

Gentes je civilizační strategická hra s inovativním plánovacím mechanismem. Hráči se vžívají do role starověkých národů, které se snaží rozvinout pomocí stavění monumentů, kolonizováním či zakládáním měst na pobřeží Středozemního moře. Získávejte pro své plány kněží, obchodníky, umělce a učence. Zakládejte a zalidňujte významná města. Vytvářejte monumenty, které ponesou slávu vaší kultury napříč staletími. Pro provedení většiny akcí si vyberete dostupný dílek akce z hlavního hracího plánu a přidáte ho na časovou osu plánu svého národa.

Ke hře jsou přiložena vytištěná CZ pravidla.

Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 14+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG s CZ pravidly.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: