Gùgōng: Pànjūn

Kód: 1864
Neohodnoceno
799 Kč –10 %
Gùgōng: Pànjūn
799 Kč –10 % 719 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Čína, 1571. I přes počáteční nadšení se císař brzy přestal věnovat státnickým povinnostem a začal se více oddávat vlastnímu potěšení. Trávil stále více času mimo Zapovězené město, ve svém letním paláci, daleko od hlavního města, a užíval si společnosti dvorních dam. Také si začal zvykat na stále luxusnější dary od...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Čína, 1571. I přes počáteční nadšení se císař brzy přestal věnovat státnickým povinnostem a začal se více oddávat vlastnímu potěšení. Trávil stále více času mimo Zapovězené město, ve svém letním paláci, daleko od hlavního města, a užíval si společnosti dvorních dam. Také si začal zvykat na stále luxusnější dary od svých poddaných. Jenže obliba císaře pomalu začala slábnout. Chudí poddaní museli stále častěji vypomáhat na císařských projektech, nevole lidu rostla a vedla k nepokojům.

Toto rozšíření přináší do hry Gugong 4 moduly, které můžete volně kombinovat. Dva z nich představují nové lokace na herním plánu (Letní palác a Vzpoura rolníků), zatímco zbylé moduly osvěží vaše partie novými mechanismy (Schody do paláce a Bonusové dekrety a karty darů).

Hra Gùgōng vychází z korupčních zvyků v Číně 16. století. Ujímáte se role mocných čínských rodin, které se snaží „výměnou darů“ s úředníky získat vliv a moc. Karta daru, kterou nabízíte musí mít vyšší hodnotu než ta, kterou si berete zpět. To vás nutí ke strategickým rozhodnutím, kterou akci chcete dané kolo provést a za jakou cenu. Budete cestovat po Číně, plavit se po Velkém kanálu, nakupovat vzácné nefrity, podílet se na stavbě Velké zdi, získávat výhody pomocí výnosů, které prosadíte. Budete ovlivňovat hru intrikami, až nakonec se vám dostane audience u samotného císaře. Pokud se to podaří pouze jednomu hráči, vyhraje. Pokud více hráčům, pak z nich zvítězí ten s více body.

 

Počet hráčů: 1-5
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 120 min

Nová.
Pravidla a nápovědové karty jsou v češtině a angličtině. Herní materiál je jazykově nezávislý.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 1-5
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: