Fuse + žolíková kostka

Kód: 1813
Neohodnoceno
599 Kč –10 %
Fuse + žolíková kostka
599 Kč –10 % 539 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Fuse je kooperativní scifi hra v reálném čase, ve které se ocitáte se spoluhráči na palubě kosmické lodi, na které kdosi nastražil spoustu bomb. Každá hra trvá přesně 10 minut a během tohoto časového intervalu spolu musí hráči spolupracovat na odstranění všech bomb, jinak loď vybuchne! Každá bomba je přestavována...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Fuse je kooperativní scifi hra v reálném čase, ve které se ocitáte se spoluhráči na palubě kosmické lodi, na které kdosi nastražil spoustu bomb. Každá hra trvá přesně 10 minut a během tohoto časového intervalu spolu musí hráči spolupracovat na odstranění všech bomb, jinak loď vybuchne! Každá bomba je přestavována kartou, na níž je zobrazena kombinace kostek potřebných k její deaktivaci. Hráč si vždy náhodně vybere tolik kostek, kolik je hráčů a hodí s nimi. Všichni hráči se pak domlouvají kdo si vezme jakou kostku. Každý hráč si vždy může vzít pouze jednu. Zní to jednoduše: Správně rozdělit kostky mezi hráče. Jenže máte jen 10 minut a spoustu bomb. Nebudete mít čas zvažovat všechny možnosti. Sotva budete mít čas na někoho křiknout, když vám bude chtít sebrat kostku, kterou potřebujete vy. Zvládnete deaktivaci všech bomb včas?

Ke hře je v prodeji i malé rozšíření Žolíková kostka, které vám trošku usnadní hru a pravidla k této kostce najdete na stránkách výrobce.

Počet hráčů: 1-5
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 10 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 10 min
Počet hráčů: 1-5
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: