Fairy Tale – ANG, CZ pravidla

Kód: 1769
Neohodnoceno
439 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Cílem hry Fairy Tale je vyložit co nejvíce, nejlépe hodnocených karet. Přičemž některé karty získávají svou bodovou hodnotu až na základě pravidla, které je uvedeno na kartě. Tato různá pravidla, respektive podmínky, jsou na kartách vyobrazeny jednoduchými symboly, které se hráč rychle naučí. Hra probíhá na celkem 4 kola, která...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Cílem hry Fairy Tale je vyložit co nejvíce, nejlépe hodnocených karet. Přičemž některé karty získávají svou bodovou hodnotu až na základě pravidla, které je uvedeno na kartě. Tato různá pravidla, respektive podmínky, jsou na kartách vyobrazeny jednoduchými symboly, které se hráč rychle naučí. Hra probíhá na celkem 4 kola, která se skládají z výběru karet, vykládání karet a aplikování efektů na kartách. Poté, co má každý hráč vyloženo 12 karet, dojde na sčítání bodů. Některé efekty karet způsobí, že je karta vyložena rubem nahoru a potom se taková karta nezapočítává. Proto je důležité správně volit tu kterou kartu, neboť dobře bodovanou kartu zpravidla po vyložení otočíme (v závislosti na podmínce) lícem dolů a pak se snažíme získat zase kartu, která vrátí takovou kartu lícem nahoru, abychom si jí mohli započítat.

Ve hře je celkem 110 karet, příčemž některé karty se opakují. Zejména ty, které se opakují vícekrát, nemají svou předem danou bodovou hodnotu, ale ta závisí na počtu takovýchto karet. Tzn. že když máme vyloženou takovou kartu například 3x, potom je hodnota každé vyložené karty 3 body. Proto hráč musí takové karty shromažďovat, aby měl více bodů, neboť pokud má takovou vyloženou kartu jen jednu, potom má hodnotu 1 bodu a to není zrovna mnoho.

Vzhledem k tomu, že na kartách není v podstatě žádný text, kromě názvu karty, tak hru jsou schopné pochopit i menší děti, ale bavit se u ní budou dobře i dospělí.

 

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 20 min

Nová, nerozbalená.
Anglická verze s CZ pravidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 20 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: