EXIT: ÚNIKOVÁ HRA: Polární stanice

Kód: 1744
Neohodnoceno
399 Kč –15 %
EXIT: ÚNIKOVÁ HRA: Polární stanice
399 Kč –15 % 339 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Nádherné ráno v Arktidě: jen -15 °C! Patříte do týmu badatelů z oddělení IMB-Q-12, které zkoumá změnu klimatu na severním pólu. Všechno probíhá v přísném utajení a vy nemáte ani tušení, jaké je poslání ostatních týmů. Z oddělení IMB-Q-13 už jste například nikoho neviděli ani neslyšeli celé týdny. Najednou se...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Nádherné ráno v Arktidě: jen -15 °C! Patříte do týmu badatelů z oddělení IMB-Q-12, které zkoumá změnu klimatu na severním pólu. Všechno probíhá v přísném utajení a vy nemáte ani tušení, jaké je poslání ostatních týmů. Z oddělení IMB-Q-13 už jste například nikoho neviděli ani neslyšeli celé týdny. Najednou se spustí evakuační alarm! Utíkáte ke dveřím, ale ty už se automaticky zablokovaly.

Přes větrací šachtu se vám podaří přelézt do sousedního oddělení. Ale i tady jsou už dveře zablokované. Laboratoř je zničená a vy si říkáte, co se tu asi stalo? Pak najdete zápisník a zvláštní dešifrovací kotouč. Všechno v téhle místnosti je zabezpečené číselnými zámky. A vám dojde: dostanete se odsud jedině, když společně včas vyřešíte všechny kódy. Pokud to nezvládnete, bude to váš konec.

 

Počet hráčů: 1-4
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 1-4
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: