EXIT: ÚNIKOVÁ HRA: Katakomby hrůzy

Kód: 1741
Neohodnoceno
579 Kč –13 %
EXIT: ÚNIKOVÁ HRA: Katakomby hrůzy
579 Kč –13 % 499 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Tentokrát vás čeká dvojitá dávka rébusů! Originální velká úniková hra, kterou můžete hrát doma. Napínavý příběh vás vtáhne do překvapivých situací. Nepropadejte panice! Řešte rébusy, čtěte mezi řádky, objevujte i to, co na první pohled není vidět. Najděte indicie, odemkněte všechny zámky a utečte ven v časovém limitu! Vyzkoušejte si...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Tentokrát vás čeká dvojitá dávka rébusů! Originální velká úniková hra, kterou můžete hrát doma. Napínavý příběh vás vtáhne do překvapivých situací. Nepropadejte panice! Řešte rébusy, čtěte mezi řádky, objevujte i to, co na první pohled není vidět. Najděte indicie, odemkněte všechny zámky a utečte ven v časovém limitu! Vyzkoušejte si týmovou spolupráci, logické myšlení, postřeh i pozorovací schopnosti. 
A co vás v Katakombách hrůzy čeká? 
Po záhadném zmizení přítele v pařížských katakombách, místě posledního odpočinku více než 6 miliónů lidí, se vydáte na tajuplné hledání v podzemním labyrintu. Dokážete přítele najít včas a uniknout z podzemního světa plného temných tajemství nebo zůstanete oba navždy pohřbeni v Katakombách hrůzy? Záleží jen na VÁS!

 

Počet hráčů: 1-4

Věková skupina: 16+

Doba hraní: 160 min


Nová, nerozbalená.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Horror
Doba hraní: 160 min
Počet hráčů: 1-4
Věková skupina: 16+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: