Escape Room: úniková hra – Rodinná edice

Kód: 1730
Neohodnoceno
999 Kč –15 %
Escape Room: úniková hra – Rodinná edice
999 Kč –15 % 849 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Pokračování populární únikové hry – 3 nové scénáře Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít během 60 minut kódy pro „útěk“. Kódy nacházíte řešením hádanek a rébusů. Používejte mozek! Nezbytná je také týmová práce, dostatečná komunikace, dobré...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Pokračování populární únikové hry – 3 nové scénáře
Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít během 60 minut kódy pro „útěk“. Kódy nacházíte řešením hádanek a rébusů.

Používejte mozek! Nezbytná je také týmová práce, dostatečná komunikace, dobré nápady, tvořivost, logika a smysl pro detail!

Toto balení obsahuje 3 napínavé scénáře, které jsou navzájem příběhově propojené. Každý scénář se skládá ze 3 částí. V každé části musíte najít správnou kombinaci čtyř klíčů z šestnácti možných. Klíče zasunujete do Chrono–dekodéru. Nejděte 3 správné kombinace klíčů během 60 minut a vyhrajte hru. Společně buď vyhráváte nebo prohráváte…

Začínáte otevřením obálky a přečtením úvodního příběhu záhady. Vyřešení záhady je samozřejmostí. Navíc obálky obsahují různé druhy šifer, které musíte rozluštit, abyste odhalili správnou kombinaci klíčů. Každý hráč si najde vlastní typ šifry, do které se může ihned pustit.

Každé kolo budete čelit novým elementům na hracím stole. Budete nalézat nejednu stopu vedoucí k rozluštění celé záhady. Jste připraveni na tuto výzvu?

 

Počet hráčů: 3 – 5
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 60 min

Nová, nerozbalená.

Jak hrát: https://www.youtube.com/watch?v=I1hGJ9uLmXk
 

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 3 – 5
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: