Escape: The Curse of the Temple

Kód: 1731
Neohodnoceno
899 Kč –22 %
Escape: The Curse of the Temple
899 Kč –22 % 699 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Escape: The Curse of the Temple Ve hře se ujmete role jednoho z pěti dobrodruhů (hra je až pro pět hráčů). Vaším cílem je opustit bortící se chrám za co nejkratší dobu. Na opuštění chrámu máte maximálně deset minut, které vám určuje zvuková stopa, která je ke hře přiložena na...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Escape: The Curse of the Temple

Ve hře se ujmete role jednoho z pěti dobrodruhů (hra je až pro pět hráčů). Vaším cílem je opustit bortící se chrám za co nejkratší dobu. Na opuštění chrámu máte maximálně deset minut, které vám určuje zvuková stopa, která je ke hře přiložena na CD. Stopa je doplněna různými zvuky a dramatickou hudbou, která ještě umocňuje atmosféru ve hře.

Jako správný dobrodruh můžete provádět ve hře několik akcí. Objevovat nové místnosti, pohybovat se mezi nimi, a v neposlední řadě do některých speciálních místností umísťovat magické krystaly. Tyto krystaly mají pro útěk klíčový význam. V průběhu hry se jich snažíte umístit co nejvíce. Na konci hry, kdy se snažíte dostat na denní světlo, musíte na kostkách přehodit počet krystalů, které se vám nepodařilo umístit.

Hra je plně kooperativní, tak že si všichni hráči musí pomáhat. Jak jen jeden z dobrodruhů zůstane v chrámu uvězněn, prohráli všichni.

Ještě jeden z mého pohledu skvělý prvek. Ve hře se hráči nestřídají po tazích, ale vše probíhá v reálném čase. To znamená, že vše se děje najednou.

 

Počet hráčů: 1 – 5
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 10 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 10 min
Počet hráčů: 1 - 5
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: