Dwarf King’s Hold: Dead Rising – ANG

Kód: 1708
Neohodnoceno
1 099 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Hold Dwarf King’s Hold: Dead Rising je hra pro dva hráče, ve které jeden hráč ovládá nevychovatelného nekromanta Mortibrise a jeho nemrtvé síly, a druhý hráč ovládá mrtvé trpaslíky, kteří se proti němu staví, a snaží se získat zpět svůj rodový dům od žijících mrtvých. Hra je zasazena do ozvěnových...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Hold Dwarf King’s Hold: Dead Rising je hra pro dva hráče, ve které jeden hráč ovládá nevychovatelného nekromanta Mortibrise a jeho nemrtvé síly, a druhý hráč ovládá mrtvé trpaslíky, kteří se proti němu staví, a snaží se získat zpět svůj rodový dům od žijících mrtvých. Hra je zasazena do ozvěnových tunelů starodávného trpaslíka, jehož generace hrobů předků přitahují nemrtvé, stejně jako inspirují obránce trpaslíků.

Hra obsahuje šest scénářů, z nichž každý používá dlaždice dodávané s hrou k vytvoření jiné desky. V každém scénáři ovládáte několik miniatur představujících vaše válečníky nebo přisluhovači, které pohybujete napříč deskou a pomocí nich bojujete s miniaturami soupeře, abyste dosáhli cíle scénáře. Každý scénář navazuje na předchozí a kulminuje obrovskou zoufalou bitvou, která nakonec rozhodne, kdo bude vládnout v královských državách.

Hold Dwarf King’s Hold: Dead Rising obsahuje 32 plastových figurek: pět trpasličí Ironclad Warriors, dva Shieldbreakers, jeden Dwarf Mastiff, dvanáct Skeletons, deset Revenants a dva Skeletal Hound.

 

Počet hráčů: 2-2
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 60 min

Nová. Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2-2
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: