Duże sumy (Doppelt so clever) - PL

Kód: 1707
Neohodnoceno
359 Kč –22 %
Duże sumy (Doppelt so clever) - PL
359 Kč –22 % 279 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
"Duże sumy" je kostková hra, ve které je klíčem k vítězství chytrost a správná rozhodnutí. Hra trvá určitý počet kol v závislosti na počtu účastníků. Hráči se snaží šikovně používat kostky a pomocí bonusů vyvolávat řetězové reakce.Hráč, který hází kostkami, je aktivním hráčem. Když provede všechny své hody a vezme...

Detailní informace

Detailní popis produktu


"Duże sumy" je kostková hra, ve které je klíčem k vítězství chytrost a správná rozhodnutí. Hra trvá určitý počet kol v závislosti na počtu účastníků. Hráči se snaží šikovně používat kostky a pomocí bonusů vyvolávat řetězové reakce.

Hráč, který hází kostkami, je aktivním hráčem. Když provede všechny své hody a vezme si tři kostky, jeho tah končí. Zbývající kostky se položí na stříbrný tác a do hry vstoupí ostatní hráči. Říká se jim pasivní hráči. Všichni pasivní hráči mohou používat kostky na stříbrném podnosu.

Výsledky hodů se zapisují do herních listů do polí odpovídajících barev. V každém hodu lze zaškrtnout pouze jedno políčko nebo zadat jedno číslo. Každé zaškrtnutí nebo zadání přiblíží hráče k získání bodů, a tím i k vítězství.

Poznámka: pokud hráč nemá společnost, může hrát sám. Cílem je pak nasbírat co nejvíce bodů.

Komu se líbí "Rzuć na tacę", bude milovat "Duże sumy"!

 

Hra je v polštině.


Počet hráčů: 1 - 4

Věková skupina: 10+

Doba hraní: 30 min


Nová, nerozbalená.

Hra je v polštině.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 1 - 4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: