Dreamscape: Will’O the Wisp – ANG, CZ pravidla

Kód: 1685
Neohodnoceno
499 Kč –20 %
Dreamscape: Will’O the Wisp – ANG, CZ pravidla
499 Kč –20 % 399 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Každou noc procházíte krajinu snů, až nakonec myslíte, že vás nemá čím překvapit. Ale pak je poprvé uvidíte… a tehdy vám dojde, jak hluboce jste se mýlili. Vzpomenete si na prastaré pověsti, které vyprávějí, že pokud jim nějaká dobrá duše pomůže najít cestu, odmění ji velikým bohatstvím. Není nad čím...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Každou noc procházíte krajinu snů, až nakonec myslíte, že vás nemá čím překvapit. Ale pak je poprvé uvidíte… a tehdy vám dojde, jak hluboce jste se mýlili. Vzpomenete si na prastaré pověsti, které vyprávějí, že pokud jim nějaká dobrá duše pomůže najít cestu, odmění ji velikým bohatstvím.

Není nad čím uvažovat! Pokud jim ukážete cestu ven z propadliště snů a nepochybně vám to nezapomenou.

Dreamscape je unikátní hra o budování snu. Vžijte se do role snílka a sbírejte střípky snů na různých fantastických místech jako je doupě hodinkového golema. Z těchto střípků utvořte cestu ze snu, potulujte se snovou krajinou, šplhejte na hory, procházejte kolem vodopádů. Hra se hraje na pět kol, které sestávají ze dvou fází:

Ve fázi cestování se potulujete světem snů v honbě za střípky. Zručné využití schopností lokací, kterými procházíte, vám umožní uspořit vzácné akční body a nasbírat více střípků. Vyhněte se ale Noční můře, která se plíží kolem a snaží se napadnout vaše sny.

Poté přichází fáze tvoření, ve které vytváříte vlastní 3D sen z nasbíraných střípků. Dostáváte body za hotové krajiny, které máte vyobrazené ve svých osobních cílech.

Navíc jsou k dispozici i společné cíle, které jsou vždy jiné a ovlivňují vaše počínání ve světě snů.

Dreamscape nabízí herní zážitek, který není srovnatelný s žádnou jinou hrou. Obsahuje unikátní kombinaci plánování cesty, sbírání surovin a budování vlastního světa snů na malé desce. Nakonec úžasné sny, které vytvoříte, ve vás zanechají magický pocit, který se obnovuje s každou partií.

Hra je jazykově nezávislá. Tisknutá CZ pravidla.

Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG s CZ tisknutými pravidly. Hra je jazykově nezávislá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: