Dreamscape: White as Snow – ANG, CZ pravidla

Kód: 1684
Neohodnoceno
499 Kč –20 %
Dreamscape: White as Snow – ANG, CZ pravidla
499 Kč –20 % 399 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Příjemné pohlazení tepla krbu vás odnáší zpět do prosluněných zimních dní… osvěžující chladný větřík, pod nohami křupe sníh, sněhové koule létají vzduchem a sněhuláci jsou tak velicí! Na vaše sny se snáší sněhové vločky. Necháte je pokrýt snovou krajinu, roztát pod tíhou svých kroků nebo se po nich sklouznete o...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Příjemné pohlazení tepla krbu vás odnáší zpět do prosluněných zimních dní… osvěžující chladný větřík, pod nohami křupe sníh, sněhové koule létají vzduchem a sněhuláci jsou tak velicí!

Na vaše sny se snáší sněhové vločky. Necháte je pokrýt snovou krajinu, roztát pod tíhou svých kroků nebo se po nich sklouznete o kousek dál? Sněhové hrátky už čekají.

Dreamscape je unikátní hra o budování snu. Vžijte se do role snílka a sbírejte střípky snů na různých fantastických místech jako je doupě hodinkového golema. Z těchto střípků utvořte cestu ze snu, potulujte se snovou krajinou, šplhejte na hory, procházejte kolem vodopádů. Hra se hraje na pět kol, které sestávají ze dvou fází:

Ve fázi cestování se potulujete světem snů v honbě za střípky. Zručné využití schopností lokací, kterými procházíte, vám umožní uspořit vzácné akční body a nasbírat více střípků. Vyhněte se ale Noční můře, která se plíží kolem a snaží se napadnout vaše sny.

Poté přichází fáze tvoření, ve které vytváříte vlastní 3D sen z nasbíraných střípků. Dostáváte body za hotové krajiny, které máte vyobrazené ve svých osobních cílech.

Navíc jsou k dispozici i společné cíle, které jsou vždy jiné a ovlivňují vaše počínání ve světě snů.

Dreamscape nabízí herní zážitek, který není srovnatelný s žádnou jinou hrou. Obsahuje unikátní kombinaci plánování cesty, sbírání surovin a budování vlastního světa snů na malé desce. Nakonec úžasné sny, které vytvoříte, ve vás zanechají magický pocit, který se obnovuje s každou partií.

Hra je jazykově nezávislá. Tisknutá CZ pravidla.

Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG s CZ tisknutými pravidly. Hra je jazykově nezávislá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: