Dreamscape: Dream Creatures – ANG, CZ pravidla

Kód: 1682
Neohodnoceno
499 Kč –20 %
Dreamscape: Dream Creatures – ANG, CZ pravidla
499 Kč –20 % 399 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Ve vašich snech se pohybují všemožní tvorové, byť zůstávají většinou ukrytí. Setkat se s nimi můžete na každém kroku, za každou zákrutou cesty. A možná vás překvapí, že tito drobečci vás budou velice rádi následovat. Mazaní, hraví a rozmanití tvorové snů si od vám za malinkou cenu mohou velmi pomoci....

Detailní informace

Detailní popis produktu


Ve vašich snech se pohybují všemožní tvorové, byť zůstávají většinou ukrytí. Setkat se s nimi můžete na každém kroku, za každou zákrutou cesty. A možná vás překvapí, že tito drobečci vás budou velice rádi následovat.

Mazaní, hraví a rozmanití tvorové snů si od vám za malinkou cenu mohou velmi pomoci. Přilákáte je k sobě?

Dreamscape je unikátní hra o budování snu. Vžijte se do role snílka a sbírejte střípky snů na různých fantastických místech jako je doupě hodinkového golema. Z těchto střípků utvořte cestu ze snu, potulujte se snovou krajinou, šplhejte na hory, procházejte kolem vodopádů. Hra se hraje na pět kol, které sestávají ze dvou fází:

Ve fázi cestování se potulujete světem snů v honbě za střípky. Zručné využití schopností lokací, kterými procházíte, vám umožní uspořit vzácné akční body a nasbírat více střípků. Vyhněte se ale Noční můře, která se plíží kolem a snaží se napadnout vaše sny.

Poté přichází fáze tvoření, ve které vytváříte vlastní 3D sen z nasbíraných střípků. Dostáváte body za hotové krajiny, které máte vyobrazené ve svých osobních cílech.

Navíc jsou k dispozici i společné cíle, které jsou vždy jiné a ovlivňují vaše počínání ve světě snů.

Dreamscape nabízí herní zážitek, který není srovnatelný s žádnou jinou hrou. Obsahuje unikátní kombinaci plánování cesty, sbírání surovin a budování vlastního světa snů na malé desce. Nakonec úžasné sny, které vytvoříte, ve vás zanechají magický pocit, který se obnovuje s každou partií.

Hra je jazykově nezávislá. Tisknutá CZ pravidla.

Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG s CZ tisknutými pravidly. Hra je jazykově nezávislá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2-4
Věková skupina: 10+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: