Doom: The Boardgame Expansion Set

Kód: 1662
Neohodnoceno
2 000 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Rozšíření hry DOOM: The Boardgame Hra podle počítačové předlohy (série DOOM 1-3) je založena na hraní scénářů, které jsou obsaženy v přiloženém průvodci. Další scénáře jsou dostupné na internetu nebo si je hráči mohou vytvářet sami. Každý scénář detailně popisuje, jak má být sestaven herní plán z jednotlivých dílků stejně...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Rozšíření hry DOOM: The Boardgame

Hra podle počítačové předlohy (série DOOM 1-3) je založena na hraní scénářů, které jsou obsaženy v přiloženém průvodci. Další scénáře jsou dostupné na internetu nebo si je hráči mohou vytvářet sami. Každý scénář detailně popisuje, jak má být sestaven herní plán z jednotlivých dílků stejně jako úkoly obou bojujících stran.

Na začátku hry se jeden z hráčů vtělí do role vůdce démonických hord jehož cílem je pozabíjet členy vesmírné maríny. Pokud se mu toto nepodaří, snaží se alespoň zabránit mariňákům ve splnění jejich úkolů. Kromě všudypřítomných nestvůr může vojákům připravit mnoho nepříjemných překvapení pomocí karet událostí nebo karet pro vyvolání dalším přisluhovačů.

Zbývající až 3 hráči se stávají součástí legendární vesmírné maríny. Jejich úkoly závisí na scénáři zvoleném pro hru. Například v prvním scénáři z průvodce je cílem uniknout z démony zamořené sekce základny. V cestě jim ale stojí zamčené dveře a tak musí nejprve nalézt potřebný klíč. Proti nestvůrám se mohou vybavit zbraněmi od oblíbené motorové pily přes samopaly, kulomety, brokovnice až po ultimátní BFG.

Počet hráčů: 2-6
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 180 min

ANG.
Rozšíření 1. edice hry DOOM: The Boardgame

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 180 min
Počet hráčů: 2-6
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: