Dobble: PAW Patrol (Tlapková patrola)

Kód: 1645
Neohodnoceno
439 Kč –13 %
Dobble: PAW Patrol (Tlapková patrola)
439 Kč –13 % 379 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Dětská verze populární hry Dobble na motivy oblíbených postaviček PAW Patrol (Tlapkové patroly). Ve hře Dobble PAW Patrol se můžete těšit na své oblíbené postavy ze seriálu Tlapková patrola. Čeká na vás super špion Chase, letecká záchranářka Skye, popelář Rocky, kapitán patroly Ryder a mnoho dalších postav a předmětů, které...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Dětská verze populární hry Dobble na motivy oblíbených postaviček PAW Patrol (Tlapkové patroly).

 

Ve hře Dobble PAW Patrol se můžete těšit na své oblíbené postavy ze seriálu Tlapková patrola. Čeká na vás super špion Chase, letecká záchranářka Skye, popelář Rocky, kapitán patroly Ryder a mnoho dalších postav a předmětů, které jistě dobře znáte!

 

Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble PAW Patrol to je 31 různých obrázků, 30 karet, 6 obrázků na kartě a každé dvě karty spolu mají společný jen jeden obrázek!

 

Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. Děti zde hledají dva stejné obrázky na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Hra je určená především pro děti, ale i jejich rodiče – zkrátka pro všechny, kteří se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a jednoduše umožňuje mít hru vždy u sebe. Vyzkoušejte i Vy postřehový fenomén Dobble a jistě budete překvapeni, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

 

OBSAH BALENÍ:

  • 30 karet v plechové krabičce
  • 1 česká, slovenská a rumunská pravidla

 

 

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 4+
Doba hraní: 10 min

Nová, nerozbalená.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Abstraktní
Doba hraní: 10 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 4+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: