Dobble: L.O.L.

Kód: 1644
Neohodnoceno
399 Kč –15 %
Dobble: L.O.L.
399 Kč –15 % 339 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Dětská verze populární hry Dobble na motivy oblíbených postaviček L.O.L. Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble L.O.L to je 30 různých obrázků, 30 karet, 6 obrázků na kartě a každé dvě karty spolu mají společné jen jeden obrázek! Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. Děti zde...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Dětská verze populární hry Dobble na motivy oblíbených postaviček L.O.L.
Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble L.O.L to je 30 různých obrázků, 30 karet, 6 obrázků na kartě a každé dvě karty spolu mají společné jen jeden obrázek!

Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. Děti zde hledají dva stejné obrázky na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou hlavně děti ale i rodiče – všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Vyzkoušejte i Vy hru Dobble L.O.L. a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

 

Počet hráčů: 2 – 8
Věková skupina: 4+
Doba hraní: 10 min

Nová, nerozbalená.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Abstraktní
Doba hraní: 10 min
Počet hráčů: 2 – 8
Věková skupina: 4+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: