Divinity Derby – ANG

Kód: 1615
Neohodnoceno
1 099 Kč –27 %
Divinity Derby – ANG
1 099 Kč –27 % 799 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Zeus pozval spoustu božských přátel, včetně několika nových, z celého Multiverse na malé setkání na hoře Olymp … a vy jste jedním z nich! Po několika kolech ambrosie brzy začnou závodit a sázet, přičemž rozhodčím bude olympijský „All-Father“. Divinity Derby je zábavná a rychlá sázková a závodní hra pro 3...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Zeus pozval spoustu božských přátel, včetně několika nových, z celého Multiverse na malé setkání na hoře Olymp … a vy jste jedním z nich! Po několika kolech ambrosie brzy začnou závodit a sázet, přičemž rozhodčím bude olympijský „All-Father“.

Divinity Derby je zábavná a rychlá sázková a závodní hra pro 3 až 6 hráčů s chytrým mechanismem karet „sdílené ruky“. Hráči, jako božské bytosti sázející na rasu šesti létajících tvorů, sdílejí držitele karty s každým sousedem a v každém tahu hrají jednu kartu od každého držitele sdílené karty. Dokážete uhodnout, jaké jsou úmysly a tajné sázky vašeho souseda, a na co nejlépe využít sdílené znalosti k získání vašich sázek?

Díky krásným komponentám, barevnému umění a jednoduché, ale poutavé hře je Divinity Derby vhodné pro hráče všech věkových skupin a úrovní dovedností.

Hra je jazykově nezávislá. Pravidla jsou v angličtině.

 

Počet hráčů: 3 – 6
Věková skupina: 10+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.
Hra je jazykově nezávislá. Pravidla jsou v angličtině.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 3 – 6
Věková skupina: 10+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: