Detektivní únikovka: Leopold díl 2. bílý spánek

Kód: 1586
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
Detektivní únikovka: Leopold díl 2. bílý spánek
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Herní trilogie ve stylu severské detektivky Detektivní únikovka je neortodoxní herní trilogie, která rozhodně není vhodná pro mladé nebo citlivé jedince. Vraždy, násilí, záhady – čekají vás těžká rozhodnutí a ne všechna se vám budou líbit. Hra na způsob severské detektivky, která vás za pomoci hádanek a hlavolamů pohltí a...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Herní trilogie ve stylu severské detektivky

Detektivní únikovka je neortodoxní herní trilogie, která rozhodně není vhodná pro mladé nebo citlivé jedince. Vraždy, násilí, záhady – čekají vás těžká rozhodnutí a ne všechna se vám budou líbit. Hra na způsob severské detektivky, která vás za pomoci hádanek a hlavolamů pohltí a nabídne podobný zážitek, jako ze skutečné únikové místnosti.
Každý z dílů herní únikovky obsahuje 54 karet, pomocí kterých kombinujete nalezené předměty, řešíte záhady a luštíte cifry s jediným cílem – dokončit celý příběh hlavní hrdinky Marie.
Kyvadlo zesnulých – Maria je zavřená v psychiatrické léčebně, ze které musí bez prodlení uniknout, aby mohla najít svého syna dříve, než bude pozdě.
Bílý spánek – Maria je spolu se svým synem na útěku a zároveň se připravuje na důležité zúčtování. Zvládne vše včas?
Leopoldův osud – Marii se podařilo sehnat dostatek prostředků, aby se konečně mohla utkat s králem Leopoldem, nejdříve ho ale musí najít.
Při hraní vám může dělat společnost chytrý telefon nebo tablet – zaznamenává váš pokrok či nabízí nápovědu, pokud je jí třeba. Díky unikátnímu sériovému číslu se vám ukládá postup ve hře.

 

Počet hráčů: 1- 5
Věková skupina: 18+
Doba hraní: 90 min

Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horror
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 1- 5
Věková skupina: 18+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: