Descent: Výpravy do temnot (2.edice) – Labyrint zkázy

Kód: 1565
Neohodnoceno
1 299 Kč –14 %
Descent: Výpravy do temnot (2.edice) – Labyrint zkázy
1 299 Kč –14 % 1 110 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Pradávná tajemství leží pohřbena v zapomenutém městě… V rozvalinách Sudanye se nachází pradávné město plné nebezpečí a záhad – ztracená civilizace na pokraji Terrinothu. Na každém kroku hrdiny pronásledují hrůzná stvoření, spletitým bludištěm divočiny a rozbořených staveb je však provedou mocní spojenci. Je zde nová napínavá kampaň pro Descent: výpravy...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Pradávná tajemství leží pohřbena v zapomenutém městě…

V rozvalinách Sudanye se nachází pradávné město plné nebezpečí a záhad – ztracená civilizace na pokraji Terrinothu. Na každém kroku hrdiny pronásledují hrůzná stvoření, spletitým bludištěm divočiny a rozbořených staveb je však provedou mocní spojenci.

Je zde nová napínavá kampaň pro Descent: výpravy do temnot druhé edice! Rozšíření Labyrint zkázy obsahuje množství nových dobrodružství, nestvůr, povolání a relikvií, které vám zajistí mnoho hodin zábavy.
Kampaň „Labyrint zkázy“ se odehrává v dříve neprozkoumaném regionu Terrinothu a bere hráče na výpravu do trosek zapomenutého města. Během mnoha dobrodružství této kampaně budou hrdinové bojovat bok po boku výjimečných spojenců a budou se snažit zastavit mocného vládce zla.

Se svým obsahem 17 plastových fi gurek, 18 dílů mapy, více než 100 karet a mnoha dalších součástí představuje Labyrint zkázy ideální doplněk ke hře Descent: výpravy do temnot druhé edice.

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 14+
Doba hraní: 120 min

Nová, nerozbalená.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 14+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: