Deadzone – ANG , CZ pravidla

Kód: 1558
Neohodnoceno
1 399 Kč –28 %
Deadzone – ANG , CZ pravidla
1 399 Kč –28 % 999 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Deadzone je rychlá hra na pomezí deskové hry a wargamingu. Je o rychlou přestřelku zasazenou do sci-fi univerza jménem Warpath. Hráči kontroluji jednu ze zvolených frakcí zpravidla tvořenou elitními jednotkami, hrdiny, specialisty na těžké zbraně až po řadové vojáky. V základní sadě jsou na výběr dvě frakce, Enforcers – speciální...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Deadzone je rychlá hra na pomezí deskové hry a wargamingu. Je o rychlou přestřelku zasazenou do sci-fi univerza jménem Warpath. Hráči kontroluji jednu ze zvolených frakcí zpravidla tvořenou elitními jednotkami, hrdiny, specialisty na těžké zbraně až po řadové vojáky.

V základní sadě jsou na výběr dvě frakce, Enforcers – speciální policejní jednotky a Plague – mutanti, ale máte možnost si pořídit další rozšiřující armády z tohoto univerza (aktuálně je jich 6). Své vojáky můžete v průběhu bitvy dokonce upgradovat a dovybavovat pomocí zbraní a bonusů které se na bojišti nacházejí. Kulomety, lékárničky, granáty … to je vše je standardně k nalezení, ale pozor, některé lákadla ukrývají i skryté pasti!

V Deadzone se spojuje zuřivá akce a zábava z unikátnosti každé hry. Modulární hrací terén vám umožní sestavit vždy unikátní bojiště. Samotný souboj kombinuje kostky a bojové karty. Je jedno, jaký zvolíte způsob, kterým se prostřílíte, nebo probijete bojištěm a kolik sil vás to bude stát. Důležité je splnit úkol.

Tohle vše se odehrává na čtvercovém hracím plánu znázorňující ruiny města, na kterých si můžete vytvořit vlastní objekty, budovy a to dokonce v trojrozměrném prostředí, protože budovy můžete stavět i do poschodí.

Mimo základního setu je v herně:

  • Asterian Faction Starter (2017)
  • Asterian Faction Booster (2017)

  • Ruined City

  • Neoprene Deluxe Mat

Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 60 min

Hra je v ANG s CZ pravidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 60 min
Počet hráčů: 2 – 4
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: