Dance of the Fireflies​ – ANG

Kód: 1553
Neohodnoceno
499 Kč –20 %
Dance of the Fireflies​
499 Kč –20 % 399 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Dance of the Fireflies ‚je karetní hra pro 2-6 hráčů, ve které hráči usilující o to, aby byli příští královští zahradníci, podali nabídku na květiny kolem slunečních hodin ve snaze vytvořit ty nejkrásnější zahrady a vyhrát vyhlášený titul. Ve hře je každému hráči přidělena sada sedmi světlušek, z nichž jedna...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Dance of the Fireflies ‚je karetní hra pro 2-6 hráčů, ve které hráči usilující o to, aby byli příští královští zahradníci, podali nabídku na květiny kolem slunečních hodin ve snaze vytvořit ty nejkrásnější zahrady a vyhrát vyhlášený titul.

Ve hře je každému hráči přidělena sada sedmi světlušek, z nichž jedna je královská světluška, silnější než běžné světlušky. V každém kole se hráči ubírají na květinách v květinových hodinách pomocí světlušek. Mohou také zasadit květinu z ruky do jedné ze svých zahrad, tajně podat královskou světlušku, a také zlikvidovat jednu ze svých karet v kompostu, aby mohli nabídnout druhou světlušku na hodiny s květinami. Každý ze šesti druhů krásně zbarvených květů má zvláštní schopnost, kterou mohou hráči využít k vytváření kombinací a přidávat tak výhody v jejich hře. Kromě toho lze nabízet karty orchidejí / plevelů, které umožňují hráčům přidávat do svých zahrad bonusy nebo zaútočit na zahradu soupeře.

Kolo končí, jakmile se všichni hráči otočí a vytáhnou zpět až tři květiny v ruce a sluneční hodiny otočily jednu kartu ve směru hodinových ručiček, aby zjistily, které květiny přicházejí z květinových hodin v daném kole. Jakmile jsou všechny květiny vyčerpány z kůlny na zalévání (tj. Žeton), hra končí a body se sečtou za záhony vytvořené za účelem zjištění, kdo vyhraje a stane se dalším královským zahradníkem.

Hra je v angličtině.

 

Počet hráčů: 2 – 6
Věková skupina: 8+
Doba hraní: 30 min

Nová, nerozbalená.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní
Doba hraní: 30 min
Počet hráčů: 2 – 6
Věková skupina: 8+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: