Craftsmen

Kód: 1534
Neohodnoceno
599 Kč –56 %
Craftsmen
599 Kč –56 % 259 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Kdysi dávno v jednom dalekém království bylo město, město tak malé, že se ho kartografové v království neobtěžovali zakreslit do žádné ze svých map.Starosta města se to rozhodl změnit. Rozeslal po celém království posly, aby oznámili, že je zapotřebí šikovného, chytrého a zkušeného podnikatele, který by pozvedl ekonomiku tohoto malého...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Kdysi dávno v jednom dalekém království bylo město, město tak malé, že se ho kartografové v království neobtěžovali zakreslit do žádné ze svých map.

Starosta města se to rozhodl změnit. Rozeslal po celém království posly, aby oznámili, že je zapotřebí šikovného, chytrého a zkušeného podnikatele, který by pozvedl ekonomiku tohoto malého města. Odměnou za toto úsilí by byl pomník na hlavním náměstí města, věčná sláva a uspokojení z dobře vykonané práce.

Uplynuly roky, než kandidáti konečně dorazili do města. Starosta nikdy nebyl šťastnější, ale nevěděl, který z podnikatelů by byl pro tuto funkci nejvhodnější, a tak se rozhodl dát každému z nich šanci, aby dokázal, že právě on je tím dlouho očekávaným podnikatelem. Každý z kandidátů dostal pět pomocníků, kteří sice nebyli příliš bystří, ale rozhodně byli loajální a poslušní. Mají tři roky na to, aby prokázali své řemeslné schopnosti a dovednosti, a po uplynutí této doby starosta rozhodne, který z kandidátů si čestné místo zaslouží nejvíce.

Ve hře Řemeslníci se hráči snaží získat body uznání stavbou výrobních budov, vytvářením spojení mezi těmito budovami, výrobou surovin a spotřebního zboží nebo jejich přímým nákupem. Body mohou získávat také odesíláním vyrobeného zboží do nejvzdálenějších částí světa. Nakonec vyhrává ten, kdo má nejvíce bodů uznání.Počet hráčů: 2 - 5

Věková skupina: 12+

 Doba hraní: 120 min


Nová.
Hra je v PL.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekonomická
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 2 - 5
Věková skupina: 12+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: