Conquest: TLAoK: Spires: Vanguard Clones Infiltrators - ANG

Kód: 1524
Neohodnoceno
1 099 Kč –27 %
Conquest: TLAoK: Spires: Vanguard Clones Infiltrators - ANG
1 099 Kč –27 % 799 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Spires: Vanguard Clones Infiltrators je rozšíření k základní hře.Role ve hře● Role na bojišti: Střelba na dálku● Třída: Lehká● Typ: PěchotaNa rozdíl od brutálních a silou vypěstovaných dronů nejsou klony předvoje vypěstovány v líhních hluboko v Podzemí. Jsou utkány ze stoprocentně čisté tkáně vyhnanců, jejich vlákna jsou vylepšena a utkána...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Spires: Vanguard Clones Infiltrators je rozšíření k základní hře.

Role ve hře

● Role na bojišti: Střelba na dálku
● Třída: Lehká
● Typ: Pěchota


Na rozdíl od brutálních a silou vypěstovaných dronů nejsou klony předvoje vypěstovány v líhních hluboko v Podzemí. Jsou utkány ze stoprocentně čisté tkáně vyhnanců, jejich vlákna jsou vylepšena a utkána tak, aby vznikly vynikající exempláře.

Ti, kteří přežijí krutý proces vyřazování, procházejí brutálním výcvikovým režimem, aby mohli vstoupit do pluků Předvoje. Tento první výcvikový režim se zaměřuje na fyzický rozvoj a výcvik bojových umění. Na konci třetího roku kondiční přípravy a výcviku umí klon Předvoje stejně dobře zabíjet lukem, lusknutím, čepelí i končetinou. Jejich výcvik byl zkreslen tak, aby kladl důraz na úhybnost a rychlost před hrubou silou, ale díky výchově k vrcholné fyzické kondici a tříletému výcviku v boji je průměrný klon Předvoje více než rovnocenným soupeřem i pro veterána ve zbrani a je schopen se postavit bojové elitě Dweghomů a W'adrhůnů.


Obsah krabice
  Dvojitá sada. 12 plastových miniatur (klony Vanguard / klony Vanguard Infiltrators, s možností výroby příslušných velitelských modelů)
    3 plastové stojany pro pěchotu
    12 základen
    2 velitelské karty


Hra je v angličtině. Figurky jsou nesestavené a nenabarvené.


Počet hráčů: 2 – 2

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 90 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: 2 hráči
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: