Conquest: TLAoK: Spires: Abomination - ANG

Kód: 1516
Neohodnoceno
1 299 Kč –26 %
Conquest: TLAoK: Spires: Abomination - ANG
1 299 Kč –26 % 949 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Spires: Abomination je rozšíření k základní hře.Role ve hře● Role na bojišti: Protipěchotní monstrum● Třída: Těžká● Typ: Těžký: Těžké monstrumOhavnosti byly původně pokročilou a krutou formou trestu, kterou vymyslel z rozmaru Vládce. Hluboko uvnitř Ohavnosti leží tělo Vyhnance, který zradil jeho důvěru nebo porušil nejposvátnější zákony Spíru. Ti, kdo přežili,...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Spires: Abomination je rozšíření k základní hře.


Role ve hře

● Role na bojišti: Protipěchotní monstrum
● Třída: Těžká
● Typ: Těžký: Těžké monstrum


Ohavnosti byly původně pokročilou a krutou formou trestu, kterou vymyslel z rozmaru Vládce. Hluboko uvnitř Ohavnosti leží tělo Vyhnance, který zradil jeho důvěru nebo porušil nejposvátnější zákony Spíru. Ti, kdo přežili, mluví o kvílivém nářku, který je těsně na hranici slyšitelnosti a který proniká do jejich vzpomínek, o zvuku, který se zapsal hlouběji než výkřiky jejich padlých druhů. Je to jediný zvuk, který může Ohavnost vydávat, jediný zvuk, který je jí dovoleno vydávat: kvílivé vytí, které vyjadřuje hloubku jejich utrpení a muk.

Invazivní mozkové zákroky oslabují kognitivní funkce odsouzenců, protože se na ně aplikují chemické a hormonální zákroky, aby ztratili kontrolu nad svými dary Vazby života a násilně je spojili s nižším organismem. Instinktivní hierarchická fyziologie pokorného mravence ho nějakým způsobem učinila vnímavějším vůči feromonovým příkazům, což nutí tělo reagovat na rozkazy, zatímco ohrožené psychice uvězněné v pekelném amalgámu umožňuje pouze dostatečnou kontrolu, aby mohla naříkat na svou úzkost, i když vykonává vůli svých trýznitelů.


Obsah krabice

● 1 plastová miniatura
● 1 stojan na příšery
● 1 základna pro příšery
● 1 příkazová karta


Hra je v angličtině. Figurky jsou nesestavené a nenabarvené.


Počet hráčů: 2 – 2

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 90 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: