Conquest: TLAoK: Hundred Kingdoms: Militia Bowmen - ANG

Kód: 1501
Neohodnoceno
1 099 Kč –27 %
Conquest: TLAoK: Hundred Kingdoms: Militia Bowmen - ANG
1 099 Kč –27 % 799 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Hundred Kingdoms Militia Bowmen je rozšíření k základní hře.Role ve hře● Role na bojišti: Základní linie pěchoty● Třída: Střední● Typ: PěchotaZákon o domobraně byl jednou z nejstabilizovanějších a nejrozsáhlejších reforem, které kdy byly ve Sto královstvích provedeny, omezil moc šlechtických pánů a zároveň pomohl obyvatelstvu bránit se proti vnějším hrozbám....

Detailní informace

Detailní popis produktu


Hundred Kingdoms Militia Bowmen je rozšíření k základní hře.


Role ve hře

● Role na bojišti: Základní linie pěchoty
● Třída: Střední
● Typ: Pěchota


Zákon o domobraně byl jednou z nejstabilizovanějších a nejrozsáhlejších reforem, které kdy byly ve Sto královstvích provedeny, omezil moc šlechtických pánů a zároveň pomohl obyvatelstvu bránit se proti vnějším hrozbám. Dvojnásob to platí ve staré císařské provincii Braeonia, kde si rolníci osvojili používání dlouhého luku.

Před staletími se císař s podporou řádů dohodl s největšími šlechtickými rody na koncilu v Lientu. Výměnou za výrazné snížení poplatků za skutage, tedy peněz placených místo feudální služby, souhlasili s tím, že jim Řády pomohou s výcvikem a vybavením jejich vojska. Od onoho památného dne najal Řád zapečetěného chrámu nespočet veteránů, aby pomáhali s výcvikem místních milicí po celém království, čímž tyto potenciálně nestálé muže rozptýlil a zároveň využil jejich zkušenosti. Spolu s obrovským bohatstvím, které Řád vynaložil na vyzbrojení a vybavení těchto milicí, a neúnavným úsilím servitů, kteří se starají o dobrou distribuci těchto zbraní a zbroje, má téměř každé město a vesnice dobře vyzbrojenou a vybavenou milici.

Zákon o domobraně byl jednou z nejstabilizovanějších a nejrozsáhlejších reforem, které kdy byly ve Sto královstvích provedeny, omezil moc šlechtických pánů a zároveň pomohl obyvatelstvu bránit se proti vnějším hrozbám.


● Dvojitá sada. 12 plastových miniatur (lučištníci domobrany/vojska, s možností výroby 2 modelů velitelství)
● 3 plastové stojany pro pěchotu
● 12 podstavců
● 2 velitelské karty


Hra je v angličtině. Figurky jsou nesestavené a nenabarvené.


Počet hráčů: 2 – 2

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 90 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 14+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: