Conquest: TLAoK: Dweghom: Initiates - ANG

Kód: 1490
Neohodnoceno
1 099 Kč –27 %
Conquest: TLAoK: Dweghom: Initiates - ANG
1 099 Kč –27 % 799 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Dweghom: Initiates je rozšíření k základní hře.Role ve hře● Role na bojišti: Pěchota v linii● Třída: Střední● Typ: PěchotaVšichni Dweghomové uctívají Deukhorro, sestup svých předků do ohnivého jádra vězení Války. Nikdo to však nebere tak daleko jako Ardent, kteří jej aktivně znovu provádějí. Zasvěcenci jsou ti budoucí členové Ardentského vyznání,...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Dweghom: Initiates je rozšíření k základní hře.

Role ve hře

● Role na bojišti: Pěchota v linii
● Třída: Střední
● Typ: Pěchota

Všichni Dweghomové uctívají Deukhorro, sestup svých předků do ohnivého jádra vězení Války. Nikdo to však nebere tak daleko jako Ardent, kteří jej aktivně znovu provádějí. Zasvěcenci jsou ti budoucí členové Ardentského vyznání, kteří se sdružují do bitev, aby získali nějaké zkušenosti, než se vystaví skutečnému nebezpečí Deukhorro. Ať už se jedná o válečníky se štítem nebo specialisty na balisty, když se někdo střetne s neřadovými Holdovými válečníky, bude většinou čelit zoceleným veteránům, kteří zasvětili svůj život vojenské službě. Malé procento těch, kteří nejsou celoživotními vojáky, však vymění zkušenosti z bojiště za ctižádostivost a bezohlednost, takže jsou na bitevním poli stejně nebezpeční.


Obsah krabice

● Dvojitá sada. Obsahuje 12 plastových miniatur (zasvěcenci/strážci, s možností vyrobit jejich příslušné velitelské modely).
● 3 plastové stojany pro pěchotu
● 12 podstavců
● 2 velitelské karty.


Hra je v angličtině. Figurky jsou nesestavené a nenabarvené.


Počet hráčů: 2 – 2

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 90 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: KDH Fénix
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: