Conquest: TLAoK: Dweghom: Flame Berserkers - ANG

Kód: 1489
Neohodnoceno
1 099 Kč –27 %
Conquest: TLAoK: Dweghom: Flame Berserkers - ANG
1 099 Kč –27 % 799 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Dweghom: Flame Berserkers je rozšíření k základní hře.Role ve hře● Role na bojišti: Protipěchotní jednotka● Třída: Lehká● Typ: PěchotaPlamenní berserkové jsou mezi Ardenty malým bratrstvem, které je nad své vrstevníky obdařeno syrovou silou živlu ohně, ale nesnaží se ho ovládnout ani zkrotit, spíše ho ztělesňují. U většiny z nich k...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Dweghom: Flame Berserkers je rozšíření k základní hře.

Role ve hře

● Role na bojišti: Protipěchotní jednotka
● Třída: Lehká
● Typ: Pěchota


Plamenní berserkové jsou mezi Ardenty malým bratrstvem, které je nad své vrstevníky obdařeno syrovou silou živlu ohně, ale nesnaží se ho ovládnout ani zkrotit, spíše ho ztělesňují. U většiny z nich k tomuto přechodu dochází během Dheukorro, Sestupu, stezky, kterou musí všichni Ardenti projít, aby prokázali svou oddanost. Nikdo nemluví o tom, co se děje v hlubinách, ale když se vrátí, jsou proměněni: jejich těla mají hrubé implantáty, které kompenzují ztráty, jež utrpěli od nepřítele nebo plamene, zatímco jejich obsidiánové paže a ta trocha zbroje, kterou nosí, jsou odolné vůči plamenům a žáru, který vytvářejí. V jejich mysli je to výhodná výměna: život za slávu, čas za hodnotu.

Právě to, a především všechny ostatní ohromující výhody, činí z plamenných berserků tak děsivého nepřítele, kterému je třeba čelit. Teprve když se s nimi člověk utká na bitevním poli, může skutečně pochopit, že za vířícími plameny a žhavou smrští seker se skrývá bytost, která si vědomě zvolila sebeupálení místo přežití; zničení místo zachování; smrt nepřátel za cenu vlastní.

Obsah krabice

● 12 plastových miniatur (s možností výroby 2 velitelských modelů),
● 3 plastové stojany pro pěchotu
● 12 podstavců
● 1 velitelská karta


Hra je v angličtině. Figurky jsou nesestavené a nenabarvené.


Počet hráčů: 2 – 2

Věková skupina: 14+

Doba hraní: 90 min


Nová, nerozbalená.
Hra je v angličtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: 2 hráči
Doba hraní: 90 min
Počet hráčů: 2 – 2
Věková skupina: 14+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: