Conflict of Heroes: Bouře oceli – Kursk 1943 (3. edice)

Kód: 1486
Neohodnoceno
2 200 Kč –15 %
CoH Boure oceli
2 200 Kč –15 % 1 870 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Ujměte se velení historicky největších tankových jednotek.V návaznosti na nepříjemnou porážku u Stalingradu se německé síly shromažďují u Kurska k masivní ofenzívě proti rostoucí sovětské hrozbě. Když se o těchto plánech dozvídá nejvyšší sovětské velení, připravuje impozantní obranu proti nejlepším německým tankovým jednotkám. Bouře oceli začínají.Pokud máte rádi tankové bitvy,...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Ujměte se velení historicky největších tankových jednotek.

V návaznosti na nepříjemnou porážku u Stalingradu se německé síly shromažďují u Kurska k masivní ofenzívě proti rostoucí sovětské hrozbě. Když se o těchto plánech dozvídá nejvyšší sovětské velení, připravuje impozantní obranu proti nejlepším německým tankovým jednotkám. Bouře oceli začínají.

Pokud máte rádi tankové bitvy, Bouře oceli jsou pro vás!

Velte jednotkám o velikosti čet nebo rot složeným z jednotlivých tanků, pěchotních družstev, zbraní s obsluhou a dalším. Postavte se stejným taktickým dilematům, jakým čelili velitelé v 2. světové válce během jednoho z nejzuřivějších obrněných střetů všech dob. Chopte se příležitostí, jež se vám naskytnou, vyhodnoťte svoje možnosti v průběhu bitvy a veďte své vojsko k vítězství.

 

Počet hráčů: 2 - 4
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 240 min


Nová, nerozbalená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekonomická
Doba hraní: 240 min
Počet hráčů: 2 - 4
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: