Concordia Venus: Balearica/Italia – ANG, DE

Kód: 1477
Neohodnoceno
599 Kč –23 %
Concordia Venus: Balearica/Italia – ANG, DE
599 Kč –23 % 459 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Concordia Venus je kolonizační deckbuildingová hra z období Římské říše. Hráči budují města a obchodují se surovinami, které jednotlivé provincie nabízejí. Jednotlivé akce se vykonávají pomocí karet osobností. Přestože nejde o nejnovější hru, je velmi dobře hodnocená a dostala řadu ocenění. Ocenění je především hráči ekonomických her s minimem náhody....

Detailní informace

Detailní popis produktu


Concordia Venus je kolonizační deckbuildingová hra z období Římské říše. Hráči budují města a obchodují se surovinami, které jednotlivé provincie nabízejí. Jednotlivé akce se vykonávají pomocí karet osobností. Přestože nejde o nejnovější hru, je velmi dobře hodnocená a dostala řadu ocenění. Ocenění je především hráči ekonomických her s minimem náhody. Oproti hře Concordia obsahuje navíc dvě nové mapy a také obsahuje novou variantu až pro 5 hráčů nebo týmovou hru. Zároveň obsahuje komponenty i pro 6 hráče.
Ke hře Concordia Balearica / Italia potřebujete Concordia Venus (základní hra).
Tato expanze zahrnuje oboustrannou herní desku BALEARICA – CYPRVS, na jedné straně Baleárské ostrovy Ibiza, Mallorca a Menorca a na straně druhé Kypr a východní Středomoří.
Tato expanze obsahuje zejména variantu Forvm Piscatorvm (latina pro rybí trh), kterou lze kombinovat s jakoukoli jinou verzí Concordie. Rybí trh přidává do hry nové vrstvy strategie.

Počet hráčů: 2 – 6
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 120 min

Nová, nerozbalená.
Hra je v ANG, DE.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 120 min
Počet hráčů: 2 – 6
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: