Concordia: Britannia & Germania – ANG, DE – CZ pravidla

Kód: 1480
Neohodnoceno
459 Kč –28 %
Concordia: Britannia & Germania – ANG, DE – CZ pravidla
459 Kč –28 % 329 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Concordia je kolonizační deckbuildingová hra z období Římské říše. Hráči budují města a obchodují se surovinami, které jednotlivé provincie nabízejí. Jednotlivé akce se vykonávají pomocí karet osobností. Přestože nejde o nejnovější hru, je velmi dobře hodnocená a dostala řadu ocenění. Ocenění je především hráči ekonomických her s minimem náhody. Chcete-li...

Detailní informace

Detailní popis produktu


/

Concordia je kolonizační deckbuildingová hra z období Římské říše. Hráči budují města a obchodují se surovinami, které jednotlivé provincie nabízejí. Jednotlivé akce se vykonávají pomocí karet osobností. Přestože nejde o nejnovější hru, je velmi dobře hodnocená a dostala řadu ocenění. Ocenění je především hráči ekonomických her s minimem náhody.

Chcete-li hrát Concordia Britannia / Germania Expansion, budete potřebovat Concordia!

Expanze nabízí oboustrannou mapu se dvěma novými scénáři pro Concordia: Mapa Britannia nabízí pevné hraní pouze s 23 městy v deseti provinciích. Hráči začínají v Londýně a Boulogne a rozšiřují Britannia z jihu. Mapa Germania opět obsahuje 30 měst ve dvanácti provinciích. Další hrady, různé výchozí pozice a mořští kolonisté pohybující se podél řek přinášejí do hry nové možnosti.

Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+
Doba hraní: 100 min

Nová, nerozbalená.
Rozšíření hry Concordia.
Hra je v ANG, DE s CZ pravidly.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovatelská
Doba hraní: 100 min
Počet hráčů: 2 – 5
Věková skupina: 12+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: